5 GECE BENELÜX TURU AMSTERDAM - İSTANBUL
1.Gün

İSTANBUL - AMSTERDAM

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde saat 09:15'de TravelPlanBooking Kontuarı'nda buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Onur Havayolları'nın 8Q371 seferi ile saat 11:15'de Amsterdam'a hareket. Amsterdam'a yerel saat ile 14:00'de varış ve devamında havalimanında bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için Amsterdam'a hareket. Tur esnasında; Museum Square, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Hard Rock Cafe ve Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer, odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.Gün

AMSTERDAM (MARKEN & VOLENDAM-GRAND HOLLAND)

Sabah kahvaltısı otelimizde. Tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimizin düzenleyeceği ekstra Marken-Volendam Turu ve/veya Grand Holland Turu'na yada her iki tura birlikte tam gün olarak katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

3.Gün

AMSTERDAM - (BRUGGE TURU) - PARİS

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Paris'e hareket. Yol üstünde tüm grubun katılımı ile ekstra Brugge Ortaçağ Kenti Turu'na katılma imkanı. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesi'ni göreceğiz. Daha sonra Paris'e hareket. Paris'e varışımızı istinaden yapılacak olan panoramik Paris şehir turu esnasında; Eifell Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı, Obilisk Taşı ve Concorde Meydanı görülecek yerler arasındadır. (Şehir turu akşam, panoramik olarak yapılacaktır.) Şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

4.Gün

PARİS (PARİS KOMBİNE - PARİS BY NIGHT - LIDO SHOW)

Sabah kahvaltının ardından Paris'de tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Paris Kombine (Eiffell Kulesi, Seinne Nehri Turu, Notre Dame, Benlux Duty Free, Sacre Coure Kilisesi ve Ressamlar Tepesi) Turu'na katılabilirler. Yine arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafında ekstra olarak akşam düzenlenecek Paris By Night Turu'na ve/veya Lido Show Turu'na katılabilirler.Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde

5.Gün

PARİS - (REMICH & SCHENGEN TURU) - LÜKSEMBURG)

Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Lüksemburg'a hareket. Yol üzerinde tüm grubun katılımıyla ekstra Remich & Schengen Turu'na katılma imkanı. Devamında Lüksemburg'a varış. Varışımızı istinaden yapılacak Lüksemburg şehir turunda; Dük Sarayı, Adalet Sarayı, Belediye Sarayı ve Askeri Meydan görülecek yerler arasındadır.(Şehir turu akşam, panoramik olarak yapılacaktır.) Turumuzun ardından otelimize transfer, odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

6.Gün

LÜKSEMBURG - DÜSSELDORF - İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından en geç saat 10:00'a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Ardından rehberimiz tarafından verilecek saatte Düsseldorf Havalimanı'na hareket.  Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Onur Havayolları'nın 8Q416 sefer sayılı uçağı ile 15:20’de İstanbul’a uçuş ve yerel saate göre 19:25’de Atatürk Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.

Call Center