AMSTERDAM TURU AMSTERDAM - İSTANBUL
1.Gün

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminali Travelplan Booking kontuarı önünde saat 06:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1951 tarifeli seferi ile saat 08:00’da Amsterdam’a hareket. Saat 10:45’de varış ve alanda bekleyen özel otobüsümüz  panoramik Amsterdam şehir turu. Tur esnasında; Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2.Gün

AMSTERDAM (GRAND HOLLAND TURU)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Grand Holland Turu'na katılabilirler. Den Haag, Rotterdam, Schevningen, ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

 

GRAND HOLLANDA TURU 75 EURO (02-12 YAŞ 35 EURO)

Hollanda’nın ikinci büyük şehri olan Rotterdam’a gidiyoruz. Panoramik olarak yapacağımız şehir turumuzda, Euromas kulesi,Eski Liman bölgesi,Holland America binası,Erasmus köprüsü,William köprüsü ve Kübik evler göreceğimiz yerler arasında olacak. Rotterdam sonrası Hollanda’nın en eski şehirlerinden olan seramik ve çömlekleri ile ünlü Delft şehrine geçiliyor. Bu şehirde verilecek serbest zaman ardından ülkenin gizli başkenti olan Lahey (Den Hague) şehrinde; Parlemento binası, Kraliçenin sarayı ve Lahey adalet divanını görüp, ünlü Mestag müzesini ziyaret ediliyor. Dönüş yolumuzda kuzey denizi kıyısında bulunan Schevinegen’de fotoğraf molası veriliyor.
 

 

3.Gün

AMSTERDAM - ( BRUGGE & TEKNE TURU)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge Orta Çağ Kenti ve Tekne Turu'na katılabilirler. Orta Çağ'dan günümüze kadar yapısını büyük oranda koruyabilmiş bu şehirde ortaçağ evlerini, kanalları, masnastırları görecek ve tekne turu ile birlikte bu Orta Çağ masalını daha iyi hissedeceksiniz.. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

 

BRUGGE 100 EURO (02-12 YAŞ 50 EURO)

Tam gün sürecek turda Belçika’ya gidiliyor. Ziyaret edilecek şehir Brugge. Brugge; 2002 yılında Avrupa’nın kültür başkenti seçilen Brugge; Aynı zamanda kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılmakta. Ortaçağdan bugüne kadar orjinalliğinden hemen hemen hiçbir şey kaybetmemiş bu masal şehri hep beraber tanırken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Kuğular ile dolu kanallar,manastırlar, Brugge’e özgü ortaçağ evleri ve muhteşem çevre düzeni … Ayrıca bu güzel şehirde rahibelerin el yapımı leziz çikolataları tadılıp, yine rahibeler tarafından el yapımı dünyaca ünlü dantellerinden satın alınacağı gibi Markt meydanındaki cafelerde keyifli anlar geçirilebilir.

 

4.Gün

AMSTERDAM - İSTANBUL

Sabah kahvatı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Daha sonra rehberimiz tarafından belirtilmiş olan saatte havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1952 tarifeli seferi ile saat 11:45'de İstanbul Havalimanı'na uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 16:15’de İstanbul’a varış ve turumumuz sonu.

 

Call Center