BARCELONA TURU BARCELONA - İSTANBUL
1.Gün

İSTANBUL – BARCELONA (FLAMENKO)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali TravelPlanBooking kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 06:30’da buluşma.Bagaj,bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1853 tarifeli seferi ile saat 08:35'de Barcelona’ya uçuş.Lokal saat ile 11:25 de Barcelona’ya varış ve alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu için hareket. Bu turumuzda; La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli ,Montjuic Tepesi,Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi görülecek yerler arasındadır. Ardından otele transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra “Flamenco Gecesi” içkili, müzikli İspanyol gecesi. Geceleme otelinizde.

 

 

FLAMENCO SHOW-BARCELONA 50 EURO ( 02-12 YAŞ 25 EURO )

İspanyol kültürünü dünyaya tanıtan iki gelenekten biri Boğa Güreşleri diğeri ise Flamenco Halk oyunlarıdır. Biz bu gezimizde Barcelona’da bu oyunların sergilendiği en güzel lokallerinden birinde size bu fırsatı sağlayacağız. Renk cümbüşünün ritmik hareketlere dönüştüğü dansları izlerken, geleneksel İspanyol içkisi olan Sangria şarabını yudumlama keyfini yaşayacaksınız. Fotoğraf makinesi ve kameranızı almayı unutmayın!..
 

Dahil olan servisler: Ulaşım + Bir içecek + Rehberlik

2.Gün

BARCELONA (GERONA&FIGUERAS(DALI MUZESI)

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler misafirler ile ekstra “Gerona & Figueras (Dali Müzesi)” turu. Bu turumuzda, önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call ve antik Arap – Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülerek Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezilecek. Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde

 

 

GIRONA & DALI MUSEUM TURU 65 EURO ( 02-12 YAŞ 35 EURO )

Sabah kahvaltı sonrası çıkacağımız bu turumuzda,önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call görülerek Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali müzesi gezilecek.kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize dönüş.

 

3.Gün

BARCELONA (ANDORRA)

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile tam günlük ekstra “Andorra” turu. Gümrüksüz alışveriş ülkesi olarak bilinen ayrıca doğal güzellikleri ile ünlü Avrupa'nın en küçük devletlerinden birinde güzel bir gün geçirme imkanı.  Geceleme otelimizde.

 

 

ANDORRA TURU 55 EURO ( 02-12 YAŞ 25 EURO )

Sabah kahvaltı sonrası çıkacağımız bu turumuzda, İspanya Fransa sınırında Andorra prensliğini gezme şansına sahip olacağız en büyük özelliği gümrüksüz alışveriş yapma imkanına sahip olacağınız bölgedeki tek yer olması dolayısı ile doyasıya alışveriş ile geçireceğiniz ve çevreyi gezebileceğiniz binlerce mağazadan oluşan bir prenslik.
Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik

4.Gün

BARCELONA –İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası saat 10:00'da odaların boşaltılması ve serbest zaman. Alışveriş imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra “Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle ” gezisi. Bu turumuzda, UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı , 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol ‘da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Ve turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız . Rehberimizin bildirdiği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bagaj,bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1854 tarifeli seferi ile saat 12:25’te Istanbul’a hareket. Saat 16:50’de Istanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

GUELL PARK & POBLE ESPANYOL & ADIM ADIM GOTIK MAHALLE 55 EURO ( 02-12 YAŞ 40 EURO )

Bu turumuz sırasında UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı , 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol ‘da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Ve turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız .

 

Call Center