BERLİN TURU BERLİN - İSTANBUL
1.Gün

İSTANBUL - BERLİN

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde TravelPlanBooking kontuarında saat 05:30'da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1721 nolu tarifeli seferi ile saat 08:25'de Berlin'e hareket, saat 10:20'de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle şehir turu: Görülecek yerler: Batı Berlin'de; Kurfürstendamm, Gedachtniss Kirche, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Charlottenburg, Doğu Berlin'de; Unter den Linden, East Side Galerie, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Gendermenmarkt... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.Gün

BERLİN

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Dresden ve akşam ki Spree Nehrinde Berlin By Night turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

3.Gün

BERLİN

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Potsdam turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

4.Gün

BERLİN - İSTANBUL

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra turlara katılma imkanı. Akşamüzeri havalimanına transfer. Türk Hava Yolları TK 1724 nolu tarifeli seferi ile saat 19:00'da İstanbul'a hareket ve saat 22:50'de varış. Turumuzun sonu.

Call Center