BÜYÜK İTALYA - NAPOLİ TURU NAPOLİ - İSTANBUL
1.Gün

İSTANBUL - NAPOLİ ( POMPEI )

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde TravelPlanBooking yetkilileriyle saat 07:00'da buluşma. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1879 sayılı tarifeli seferi ile saat 09:20'de Napoli'ye hareket. Saat 10:40'ta inişimizi takiben yapılacak panoramik Napoli şehir turumuzda; Pozilipo, Mergellina, Plebiscito Meydanı, Trieste Tirentino Meydanı, Toledo Caddesi görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Pompei turu yapılacaktır.Vezüv Yanardağı'nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü atik şehir Pompei görülmesi.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

2.Gün

NAPOLİ - ROMA

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Roma'ya hareket (229 km). Varışımızın ardından panoramik Roma şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuz esnasında, Colesseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emanuela Anıtı, Roma Forum, Via Del Corso, Antik Stadyum, Vatikan Cumhuriyeti'nin kült merkezi St. Pietro Katedrali görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak yemekli Roma gece turu düzenlenecektir. Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

3.Gün

ROMA (CASTELLI ROMANI OUTLET VE DAĞ KÖYLERİ)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Castelli Romai Outlet ve Dağ Köyleri turu düzenlenecektir.Tur bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

 

CASTELLI ROMANI OUTLET VE DAĞ KÖYLERİ TURU 45 EURO (02-12 YAŞ 25 EURO)

Turumuzun ilk durağı Papa’nın yazlık sarayının bulunduğu Castel Gondolfo. Ardından Roma yakınlarında ki bir göl kıyısında olan ve İtalyan zenginlerinin de evlerinin bulunduğu Nemi köyüne gidiyoruz. Bölgenin meşhur dağ çileklerinden yapılmış turtalarımızı yedikten sonra serbest zamanımızda köyde gezerek dağ çileklerinden yapılmış birçok üründen satın alma fırsatı buluyoruz. Ardından Roma’nın dışındaki İtalya’nın en büyük Outlet’ine giderek ucuz alışverişin keyfini çıkarıyoruz.
Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik + turta ikramı

 

4.Gün

ROMA – FLORANSA

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Floransa’ya hareket (279 km). Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’da yapılacak olan panoramik şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria, Michelangelo Tepesi görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

5.Gün

FLORANSA (SIENA- PISA-SAN GIMIGNANO)

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün, kent pazarında alışveriş imkanı. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Toscana bölgesinin meşhur kasaba ve şehirlerinden San Gimignano, Siena ve Pisa turu düzenlenecektir. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

6.Gün

FLORANSA - VENEDİK

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Venedik’e hareket (254 km). Öğleden sonra Gondollar şehri Venedik’te yapılacak olan panoramik şehir turunda San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Gondol gezisine katılabilirler. Tur bitimi otelimize transfer. Odaların alınmasından sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

7.Gün

VENEDİK - TORİNO - (MİLANO)

Sabah erken kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Torino'ya hareket (406 km).Yol üstünde tüm grubun katılımıyla ekstra olarak Milano yapıyoruz.Tur bitimi Torino'ya devam ediyoruz.Varışımızın ardından Torino şehir turumuz başlıyor.Sırtını Alp Dağlarına,eteklerini Po Nehri'nin suladığı muazzam ovaya veren Torino ,tarihi boyunca bulunduğu konum nedeniyle İtalya-Fransa arasında kalmış ve iki tarafın kültürünün güzelliklerini birleştirmiş bir şehirdir.''Lezzetin Başkenti'' olarakta bilinen Torino ayrıca gelişmiş sanayisi ile İtalya'nın en önemli şehirlerinden biridir.UNESCO Kültür mirası olarak kabul edilen Savoy Kraliyet Sarayı görülecek olan yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

8.Gün

TORİNO - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği saatte Torino Havalimanına hareket.Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1310 sayılı tarifeli seferi ile saat 11:40'ta İstanbul'a hareket.Saat 15:30'da İstannbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

Call Center