BÜYÜK İTALYA TURU TORİNO - İSTANBUL
1.Gün

İSTANBUL - TORİNO - (MİLANO)

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde TravelPlanBooking  yetkilileriyle saat 06:30’da buluşma. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK 1309 sayılı tarifeli seferi ile saat 08.45’de Torino'ya hareket. Saat 10:45’te Torino'ya varışımızın ardından yapılacak olan panoramik şehir turumuzda Po Nehri,Palazzo Reale,Piazza Castello,San Lorenzo Kilisesi,Via Po ve Via Roma caddeleri görülecek yerler arasındadır.Panoramik Torino şehir turu bitiminde arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Milano turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

2.Gün

TORİNO - VENEDİK

Sabah erken kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Venedik'e hareket (406 km). Varışımızın ardından Gondollar şehri Venedik’te yapılacak olan panoramik şehir turunda San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

3.Gün

VENEDİK - FLORANSA

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Floransa'ya hareket (254 km). Varışımızın ardından Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’da yapılacak olan panoramik şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria, Michelangelo Tepesi görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

4.Gün

FLORANSA (SIENA- PISA-SAN GIMIGNANO)

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün, kent pazarında alışveriş imkanı.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Toscana bölgesinin meşhur kasaba ve şehirlerinden olan Siena,Pisa ve San Gimignano turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

 

PISA & SIENA & SAN GIMIGNANO TURU 90 EURO (02-12 YAŞ 45 EURO)

İtalya’nın en önemli sembolü , eğikliği 5,5 metreyi bulmasına rağmen, hala ayakta durması mucize kabul edilen, meşhur Pisa kulesinin görülmesi. Daha sonra İtalya’nın en tipik kasabası olan dünyaca ünlü Palio yarışlarının yapıldığı ve Ortaçağın günümüze en güzel şeklide yansıdığı Siena kentinin gezilmesi. Ardından Roma İmparatorluğu zamanında konumu itibariyle tepede bulunmasından dolayı garnizon olarak kullanılmış bu şirin, etrafı surlarla çevrili yerin gezilmesi.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik

5.Gün

FLORANSA - ROMA

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Roma’ya hareket (279 km).Başkent Roma'ya varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir turunda Colesseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emanuela Anıtı, Roma Forum, Via Del Corso, Antik Stadyum, Vatikan Cumhuriyeti'nin kült merkezi St. Pietro Katedrali görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak yemekli Roma gece turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

6.Gün

ROMA (CASTELLI ROMANI OUTLET VE DAĞ KÖYLERİ)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Castelli Romani Outlet ve Dağ Köyleri turuna katılabilirler.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

 

CASTELLI ROMANI OUTLET VE DAĞ KÖYLERİ TURU 45 EURO (02-12 YAŞ 25 EURO)

Turumuzun ilk durağı Papa’nın yazlık sarayının bulunduğu Castel Gondolfo. Ardından Roma yakınlarında ki bir göl kıyısında olan ve İtalyan zenginlerinin de evlerinin bulunduğu Nemi köyüne gidiyoruz. Bölgenin meşhur dağ çileklerinden yapılmış turtalarımızı yedikten sonra serbest zamanımızda köyde gezerek dağ çileklerinden yapılmış birçok üründen satın alma fırsatı buluyoruz. Ardından Roma’nın dışındaki İtalya’nın en büyük Outlet’ine giderek ucuz alışverişin keyfini çıkarıyoruz.
Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik + turta ikramı

 

 

7.Gün

ROMA - NAPOLİ - (POMPEİ)

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Napoli'ye hareket;varışımızın ardından yapılacak olan panoramik Napoli şehir turunda Pozilipo, Mergellina, Plebiscito Meydanı, Trieste Tirentino Meydanı, Toledo Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitiminde arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Vezüv Yanardağı'nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir  Pompei turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

POMPEI TURU 55 EURO (02-12 YAŞ 30 EURO)

Vezüv yanardağının yerle bir ettiği, şimdi açık müze olan Pompei antik kenti, zaman yolculuğu yapmışçasına yerel rehber eşliğinde geziliyor.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik + Pompei girişi + kulaklık

 

8.Gün

NAPOLİ - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman.Rehberimizin belirleyeceği saatte Napoli havalimanına transfer.Bilet,bagaj ve pasaport  işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK 1454 sayılı tarifeli seferi ile saat 18:25'te İstanbul'a hareket.Saat 21:35'te İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

Call Center