ROMA - FLORANSA - VENEDİK TURU ROMA - İSTANBUL
1.Gün

İSTANBUL - ROMA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde TravelPlanBooking yetkilileriyle saat 09:00'da buluşma. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC535 sayılı seferi ile saat 11:20'de Roma’ya hareket. Saat 13:10'da Roma'ya varışımız sonrası yapılacak olan panoramik şehir turunda; İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emmanuelle Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Via Del Corso, Vatikan Cumhuriyeti'nin kült merkezi St.Pietro Katedrali (dışardan) görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize tansfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz için akşam ekstra olarak Yemekli Roma gece turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

2.Gün

ROMA (NAPOLI - POMPEI)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak tipik bir İtalyan şehri olan Napoli ve Vezüv Yanardağı'nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

 

NAPOLİ & POMPEİ TURU 90 EURO (02-12 YAŞ 45 EURO)

Antik Roma İmparatorluğunda insanların taşlaştığı geçmişe yolculuk. Turumuzun ilk durağı, ünlü sanatçılara ilham kaynağı olmuş Napoli, Akdeniz tipi balkonları, Santa Lucia sahilleri ve İspanyol dönemi tarihi binalarıyla sizleri keyifli bir zaman yolculuğuna taşıyacak. Vezüv yanardağının yerle bir ettiği, şimdi açık müze olan Pompei antik kenti, zaman yolculuğu yapmışçasına yerel rehber eşliğinde geziliyor.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik + Pompei girişi + kulaklık

 

3.Gün

ROMA - FLORANSA - MONTECATİNİ

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Floransa'ya hareket.Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa da yapılacak olan panoramik şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria, Michelangelo Tepesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Montecatini de ki otelimize transfer.Odaların alınmasının ardından serbest zaman.Geceleme otelimizde

4.Gün

MONTECATINI - PADOVA

Sabah kahvaltı sonrası Venedik’e hareket (254 km) Varışımızın ardından Gondollar şehri Venedik’te yapılacak olan panoramik şehir turunda San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler.Tur bitimi Padova da ki otelimize transfer.Odaların alınmasının ardından serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

5.Gün

PADOVA - BOLOGNA – ISTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Bologna Havalimanına hareket.Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC424 sayılı seferi ile saat 14:20 'de İstanbul'a hareket.Saat 17:55'te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu

Call Center