VENEDİK TURU VENEDİK - İSTANBUL
1.Gün

İSTANBUL - VENEDİK

Sabiha Gökçen  Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde TravelPlanBooking  yetkilileriyle saat 05:30'da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerini takiben Türk Hava Yollari TK 1867 seferi ile 07:55'de Venedik'e hareket. Yerel saat ile 09:25 de varışımıza istinaden özel otobüslerimiz Venedik’e transfer ve Gondollar şehri Venedik’te yapılacak olan şehir turunda San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Gondol turuna katılabilirler. Şehir turu sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2.Gün

VENEDİK (SLOVENYA)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler ile ekstra olarak yapılacak olan Slovenya gezisi. Turumuzun ilk duraği şiirlere konu olmuş olan Bled gölü. Gezimiz Eski Yugoslavya`nın güçlü şehri, Slovenya`nın başkenti Ljubljana`da devam edecek. Avusturya mimari kültürü ile harmanlanmış bu güzel öğrenci şehrinde keyifli bir şehir turunun ardından tekrar İtalya`ya geri dönüyoruz.

 

SLOVENYA TURU (BLED GOLU-LJUBLJANA) 90 EURO (02-12 YAŞ 45 EURO)

Turumuzun ilk durağı şiirlere konu olmuş olan Bled gölü. Gezimiz Eski Yugoslavya`nın güçlü şehri, Slovenya`nın başkenti Ljubljana`da devam edecek. Avusturya mimari kültürü ile harmanlanmış bu güzel öğrenci şehrinde keyifli bir şehir turunun ardindan tekrar İtalya`ya geri dönüyoruz.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik

3.Gün

VENEDİK (FLORANSA)

Sabah kahvaltı sonrası gününüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Floransa şehir turu imkanı. Tur bitiminde Venedik'deki otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

FLORANSA TURU 90 EURO (02-12 YAŞ 45 EURO)

Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’da Duomo Kilisesi (Santa Maria Della Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria, Michelangelo Tepesi görülecektir.

Dahil olan Hizmetler: Ulaşım + rehberlik

4.Gün

VENEDİK (VERONA&GARDA) - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu edenler ile ekstra yapılacak olan Romeo ve Juliet’in evi olarak bilinen Verona gezisi ve Garda Gölü turu. Tur sonrası Venedik Havalimanı’na transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra saat 19:00'da Türk Hava Yollari TK 1870 seferi ile İstanbul'a hareket. 22:25'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

 

VERONA & GARDA GÖLÜ TURU 60 EURO (02-12 YAŞ 30 EURO)

Floransa gibi İtalya’nın tipik en güzel İtalyan şehirlerinden Romeo ve Juliet’in yaşamış olduğu romantik kent Verona gezisi. İtalya’nın en büyük ikinci arenası ve Sinyorlar Meydanı’nın görülmesi. Verona turu bitiminde son buzul çağında buzullar tarafından biçimlendirilmiş ve Italya’nın en büyük gölü olan Garda Gölü’ne hareket ediyoruz.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik

 

Call Center